03.07.2023
Захист кваліфікаційних робіт випускників Державного навчального закладу «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» - це час радості, успіхів та нагородження за важку працю. Це також момент щирих побажань перспектив для майбутньої кар’єри.
Щиро вітаємо наших випускників групи флористів - дизайнерів інтер’єрів та бажаємо їм великих досягнень у професійній діяльності!
![](/sites/vinprofcenter.org.ua/files/styles/compressor/1200x1200/inline-images/357361202_1645134512618988_3092530978524740651_n.jpg?itok=QTmHz3E5)