Наші переможці

Пишаємось нашими учнями

Ваші успіхи, досягнення та цілі важливі для нас!

10 лютого 2024 року здобувачі освіти групи П-21-21 (майстер в/н Губерт О. М.) прийняли участь та здобули призові місця в ХХХ Ювілейному Міжнародному чемпіонаті "Імперія краси", який відбувся в Іспанії, м. Барселона.

2 місце - Мельникович Оксана - "Чоловіча салонна стрижка"

3 місце - Шевчук Вікторія - "Фантазійна зачіска"

3 місце - Кислякова Каріна - "Креативний макіяж"

За підсумками обласного етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О здобувачка освіти ДНЗ "Вінницький центр ПТО технологій та дизайну" Безобюк Ксенія ( викладач Рибачук Анна Володимирівна) посіла почесне ІІІ місце.

За підсумками обласного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О здобувач освіти ДНЗ "Вінницький центр ПТО технологій та дизайну" Москаленко Микола ( викладач Бойчук Оксана Юхимівна) посів почесне ІІІ місце.

Вітаємо викладача ДНЗ Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну" Рибачук Анну Володимирівну та здобувачку освіти групи К-7-23 Товпишко Аліну, які стали фіналістами у Всеукраїнському конкурсі есе «Моя Україна».

Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» до Дня Захисника України, здобувачів освіти ДНЗ " Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну" Гаврилишину Юлію, Феоктистову-Варшавську Аліну та Федоренка Володимира ( керівник гуртка Юкальчук Леся Петрівна), які нагороджені Дипломами І ступеня та подарунками освітнього центру Верховної Ради України.

Вітаємо призерів Фінального міжнародного чемпіонату року "Ліга переможців", який відбувся в м. Гельсінкі, Фінляндія 16 грудня 2023 року!!!

Здобувачі освіти ДНЗ "Вінницький центр ПТО технологій та дизайну" групи П-31-22 Бабій Олександра та Тимчук Максим на чолі з майстром виробничого навчання Сафроновою Інгою Сергіївною під керівництвом директора Дацишиної Галини Вікторівни та майстер виробничого навчання Сидорук Наталя Миколаївна прийняли участь та стали переможцями в міжнародному чемпіонаті.

Суді міжнародного рівня високо оцінили роботи:

Сафронова Інга Сергіївна зайняла 1 місце в номінації "Вечірня зачіска" (майстер);

Сидорук Наталя Миколаївна - 2 місце "Салонне моделювання" (майстер);

Бабій Олександра - 1 місце в номінації "Модний макіяж" (юніор);

Тимчук Максим - 1 місце в номінації "Чоловіча стрижка" (юніор).

Поділитися: