25.05.2023
В рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти та плану заходів проведення тижня професійної освіти в ДНЗ « Вінницький центр професійно технічної освіти технологій та дизайну» відбувся захід « Бренд професій».
Метою заходу було представлення свого бренду відповідно до професіі. Здобувачі освіти спробували себе в ролі дизайнерів-стилістів та презентували свої роботи на подіумі.
![](/sites/vinprofcenter.org.ua/files/styles/compressor/526x526/inline-images/347233650_264001026173768_2954228640198022557_n-1.jpg?itok=cI_CDJ6w)