08.02.2024
За підсумками обласного етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О здобувачка освіти ДНЗ "Вінницький центр ПТО технологій та дизайну" Безобюк Ксенія ( викладач Рибачук Анна Володимирівна) посіла почесне ІІІ місце.
![](/sites/vinprofcenter.org.ua/files/styles/compressor/266x399/inline-images/425358950_2037650796591344_4986638488691157146_n.jpg?itok=8pupH20o)
За підсумками обласного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О здобувач освіти ДНЗ "Вінницький центр ПТО технологій та дизайну" Москаленко Микола ( викладач Бойчук Оксана Юхимівна) посів почесне ІІІ місце.
![](/sites/vinprofcenter.org.ua/files/styles/compressor/494x425/inline-images/424530201_2037651066591317_5165815140157233869_n.jpg?itok=vxTXlSck)
Бажаємо творчої наснаги, мовної вправності, витримки й цілеспрямованості в підкоренні нових вершин!