З перших днів повномасштабного російського вторгнення українці єднаються та проявляють мужність. Не став винятком і наш освітній заклад. Адже, окрім безпосередньо питань, які стосуються навчального процесу,про складнощі з організації благодійних ініціатив і про те, звідки з'являється мотивація щодня бути корисним іншим, як ніхто знає директор ДНЗ «Вінницький центр ПТО технологій та дизайну» Галина Вікторівна Дацишина. З моменту російського нападу, завдяки самовідданим діям Галини Вікторівни ми відчули, що вона не може стояти осторонь і знайшла джерело енергії в допомозі землякам. Завдячуючи її мобільності та гнучкості організації роботи, колектив згуртувався і працював як одне ціле. Як виявилося, ми здатні на багато речей. Сьогодні ми вітаємо Галину Вікторівну з отриманням почесної відзнаки від «Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба».
Разом ми сила! Слава Україні!
![](/sites/vinprofcenter.org.ua/files/styles/compressor/1200x800/inline-images/334291196_198957756119343_4467928657374530553_n.jpg?itok=yeHMd5Cm)
![](/sites/vinprofcenter.org.ua/files/styles/compressor/800x1200/inline-images/334483004_156866730514916_6907314799022398154_n.jpg?itok=FMvxTbWu)