Професійна майстерність на віртуальних швах: Учні групи К-28-21 отримали кваліфікацію 'Кравець IV розряду' через дистанційне навчання

02.02.2023
Сьогодні, 1 лютого 2023 року, була проведена проміжна кваліфікаційна атестація на отримання кваліфікації «Кравець IV розряду» в групі K-28-21, професія - «Кравець. Закрійник».
Через обставини, що склалися, навчання в центрі проходить у дистанційному форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Тож і поетапна атестація пройшла в онлайн-режимі. Учні звітували про виконану роботу, яку попередньо здали майстру в/н Мазур Тетяні Клавдіївні і викладачам спеціальних дисциплін.
Роботи усіх здобувачів освіти свідчать про впевнені кроки до вершин професійної майстерності, прагнення розширення вмінь та навичок в оволодінні професією.
Голова кваліфікаційної комісії Фурман Ольга Дмитрівна відзначила якісну підготовку учнів і запевнила, що такі спеціалісти завжди будуть мати попит на ринку праці. За рішенням атестаційної комісії усім здобувачам освіти було присвоєно кваліфікацію «Кравець» IV розряду.
Вітаємо учнів групи К-28-21 з подоланням цього етапу навчання і сподіваємось невдовзі зустрітися в стінах навчального закладу.

Поділитися: