Обласний семінар для педагогічних працівників

30.05.2024

28.05.24 на базі ДНЗ « Вінницький центр ПТО технологій та дизайну» за сприяння Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області відбувся обласний семінар для педагогічних працівників із підготовки кваліфікованих робітників за професіями: « Швачка», Кравець», « Закрійник», « Оператор швацького устаткування» на тему: « Інноваційні технології й оптимізація освітнього процесу в сучасній системі підготовки фахівців швейної галузі»

Мета заходу: оптимізація освітнього процесу, обмін прогресивним педагогічним досвідом та упровадження інноваційних технологій і методик у навчальну діяльність закладів професійної ( професійно-технічної) освіти області. Учасниками семінару були викладачі спеціальних дисциплін, майстри виробничого навчання, а також роботодавці.

Участь у семінарі прийняли 7 навчальних закладів.

ДНЗ « Вінницький центр ПТО технологій та дизайну» м. Вінниця

ДНЗ « ВПУ №7 м. Вінниця

ФДПТНЗ « Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» м. Вінниця

ДНЗ « Професійний ліцей сфери послуг» м. Хмільник, Могилів- Подільська філія

ДНЗ « Крижопільський професійний будівельний ліцей» підрозділ с. Городківка

ПТУ № 14 смт Вороновиця

ЗП(ПТ)О « Гніванський професійний ліцей»

Відкриття заходу провела директор ДНЗ « Вінницький центр ПТО технологій та дизайну» Галина ДАЦИШИНА. Привітала усіх учасників заступник з навчальної роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області Лілія МУСІЙ, а також методист НМЦ ПТО у Вінницькій області Олена МАРТИНЮК. Гостям нашого навчального закладу була запропонована екскурсія по майстерням закладу.

Під час заходу обговорювалися актуальні питання організації освітнього процесу щодо вдосконалення предметної та методичної складової професійної компетентності здобувачів освіти відповідно до Державного стандарту, нових освітніх програм, формування проєктної компетентності і професійної мобільності майбутніх кравців, закрійників, впровадження інноваційних технологій, розвиток креативності і творчості здобувачів освіти крізь призму позаурочної діяльності. А також з директором ательє «МАРІСА» Марією Мастеровою обговорили вимоги сучасного ринку праці до випускника закладу професійної освіти - фахівця швейного профілю.

На завершення здобувачі освіти центра продемонстрували гостям колекції одягу, які виготовили власноруч.

Поділитися: