02.04.2024
Щорічно Національним Фестивалем “Код Нації” проводиться Всеукраїнський конкурс до міжнародного дня рідної мови. Вітаємо здобувачку освіти першого курсу Феоктистову-Варшавську Аліну (Фл-5-23), викладачів Рибачук Анну Володимирівну та Іванчишену Ольгу Володимирівну, які взяли участь у конкурсі. Головною метою Конкурсу є сприяння розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу та Тестування.
![](/sites/vinprofcenter.org.ua/files/styles/compressor/239x336/inline-images/434729414_1160877491599959_1500653870380902862_n.jpg?itok=byG1Z4Tp)
Пишаємося та бажаємо нових творчих звершень!