Гуртки художньої самодіяльності

Назва гуртка

 Керівник

Місце і час проведення занять

1

Вокально-фольклорний Криштофор І.В. К.культорганізатора,вівторок,четвер,17-30 – 20-30

2

Вокально-естрадний Гілевич І.С. К. для роботи гуртків,

Понеділок, вівторок, середа, 16-30—19-30

3

Танцювальний Нагорна Н.О. Актова зала, вівторок, четвер, 17-30 – 19-30

4

Ансамбль бандуристок Третьяк В.І. К. для роботи гуртків, понеділок, середа, п’ятниця, 16-3—19-30

5

Театральний Гречановська О.В. Актова зала, середа, п’ятниця, 16-30 – 19-30

Плекаємо таланти

Культура нації – мірило цивілізації народу. Проблема естетичного виховання молоді завжди є актуальною для України. Сила позитивного впливу прекрасного, особливо мистецтва, широко відома з давніх часів.

Залучення до мистецтва – це не лише задоволення, а й праця, пов’язана з оволодінням новими знаннями, уміннями, навичками.

Вона сприяє самовираженню особистості, відкриває великі можливості для гармонійного розвитку учнівської молоді. Розвивати інтерес до культурної спадщини нашого народу, виховувати музичний смак, любов до рідної пісні, підтримувати творчі ініціативи учнів з організації дозвілля; використовуючи різні форми та методи роботи, розвивати творчі здібності та обдарування, сприяти духовному зростанню – з такою метою були створені гуртки естетичного напрямку у нашому центрі.

В центрі працюють: вокально – фольклорний гурток «Рута», керівник Криштофор І.В., танцювальний «Грація», керівник Нагорна Н.О, ансамбль бандуристок «Терен» керівник Третяк В.І., театральна студія «Фантазія», керівник Гречановська О.В.

Метою роботи гуртків є виховання почуття відповідальності, колективізму, гордості за досягнення.