V МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

V МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

V МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПЕРУКАСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, МАКІЯЖУ, НІГТЬОВОЇ ЕСТЕТИКИ, НАРОЩУВАННЯ ВІЙ, МОДЕЛЮВАННЯ БРІВ ТА ДЕПІЛЯЦІЇ ТІЛА

Який проходив в м. Вінниця 15-16 березня 2019р.

Переможцями стали учні ДНЗ ВЦПТОТД

 

Гр. П-20-16 майстер в/н  Сорока Т.П.

І – місце в номінації « Смокі Айс» – Рибачук Неля

ІІ – місце в номінації « Смокі Айс» – Разводовська Анастасія

ІІІ – місце в номінації « Повсякденна жіноча зачіска» – Гринішина Вікторія

 

Гр. П-21-16 майстер в/н Мінаєва Л.М.

І – місце в номінації « Вечірня зачіска з елементами плетіння» – Чебан Марія

І – місце в номінації « Вечірня модна жіноча « EveningStyle»» – Гринчук Віталіна

І – місце в номінації  « Чоловіча салонна стрижка « Барбер»» – Поліщук Дмитро

ІІ – місце в номінації « Вечірня зачіска з елементами плетіння» – Гончар Олена

 

Гр. П-22-16 майстер в/н Дуднік Ю.В.

І – місце в номінації  « СмокіАйс» – Брацлавська Інна

ІІ – місце в номінації  «Весільній макіяж» – Грегуль Аліна

ІІІ – місце в номінації  «Весільній макіяж» – Войтко Анастасія

ІІІ – місце в номінації   «Весільній макіяж» – Маїловська Альона

 

Гр. П-23-16 майстер в/н Нагорна Н.О.

І – місце в номінації «Ракушка» – Сторожук Надія

ІІІ – місце в номінації  « Весільна зачіска» – Шкрабоцька Дар’я

 

Гр. П-29-17 майстер в/н Матусєвич Я.А.

ІІ – місце в номінації  « Елегантна жіноча» – Польова Анастасія

ІІ – місце в номінації   « Фантазійна в вечірньому стилі» – Барилюк  Марина

ІІ – місце в номінації   « Вечірня модна жіноча « EveningStyle»» – Пасічник Денис

 

Гр. П-30-17 майстер в/н  Коновалова Н.С.

І – місце в номінації« Фантазійна в вечірньому стилі» – Харковенко Каріна

ІІ – місце в номінації  « Смокі Айс» – Власюк Яна

ІІ – місце в номінації  «Чоловіча салонна стрижка « Барбер»» –  Лівий Данило

ІІ – місце в номінації  «Ракушка» – Козлова Анастасія

ІІІ – місце в номінації  «Чоловіча салонна стрижка « Барбер»» – Макарчук Дмитро

 

Гр. П-31-17майстер в/н Радзієвська Л.О.

ІІІ – місце в номінації  « Елегантна жіноча» – Гордієнко Тетяна

 

 

Гр. П-32-17майстер в/н  Білик М.А.

І – місце в номінації  « Елегантна жіноча» -Марценюк Анастасія

 

Гр. П-35-17 майстер в/н  Гижко Т.С.

ІІІ – місце в номінації  « Чоловічий манікюр» – Бистрицька Діана

ІІІ – місце в номінації  « Жіночий салонний манікюр» – Вітковська Марина

ІІІ – місце в номінації  « Жіночий салонний манікюр» – Завадська Анастасія

 

ІІІ – місце в номінації  « Вечірня зачіска з елементами плетіння» – Цвігун Ірина ( Юніор)

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *