«Скажемо «Ні!» сексуальному насиллю та сексуальним домаганням»

18 листопада 2015 року відзначається європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. З кожним роком зростає кількість випадків сексуального насильства над дітьми, про які стає відомо. Ми почали усвідомлювати, наскільки поширеним явищем може стати сексуальне насильство і як це травмує дітей, що стають його жертвами. Тому 13 листопада 2017 року в закладі був проведений тренінг «Скажемо «Ні!» сексуальному насиллю та сексуальним домаганням» (тренери ГО Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»). Всупереч поширеній думці, насильниками частіше є не незнайомці – а родичі й люди, яких дитина знає і яким довіряє. Діти часто соромляться або бояться розповісти про те,...

ХХ ювілейний чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтевої естетики та макіяжу

ХХ ювілейний чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтевої естетики та макіяжу (8-10 листопада 2017р.) Учні ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» прийняли участь у даному конкурсі. (більше…)

Сонячна країна

На протязі 5 років благодійна організація «Сонячна країна» проводить благодійні програми, які спрямовані на підтримку дітей-сиріт, інвалідів, дітей з кризових, малозабезпечених та багатодітних сімей, всебічний розвиток молоді та юнацтва. (більше…)

Змагання з настільного тенісу

18-19 жовтня в спортивній залі центру відбулись змагання з настільного тенісу. Ці змагання виявили трьох переможців, які будуть приймати участь в фіналі обласної спартакіади. В змаганнях приймали участь 34 спортсмени з 17 груп центру. Змагання проходили в два етапи. Переможцями стали: І місце – Олійник Марія (гр..П-12-15) ІІ місце – Муха Тетяна (гр..П-32-17) ІІІ місце – Богоджіян Анна (гр..П-14-15)

Змагання з шахів

3 жовтня 2017 р. в нашому закладі відбулися змагання з шахів. Ці змагання є першим етапом обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ. В змаганнях , які тривали більше ніж 4 години, брали участь 15 спортсменів, які боролись за місце в фінальних змаганнях обласного рівня. (більше…)

З днем вчителя!

Бути вчителем – це велике мистецтво та щоденна праця 365/24/7. Ми не сумніваємось, що у ваших серцях немає місця байдужості. Ви передаєте всі свої знання та життєвий досвід дітям, щоб вони вибирали єдиний правильний шлях, який приведе їх до омріяних висот. (більше…)

Свято перукарської майстерності

13 вересня в ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» відбулось свято перукарської майстерності. Учнями закладу було проведено майстер-класи для жителів нашого міста та організовано концерт учнями І курсу. Прохожим роздавались візитівки перукарні «Надія», в якій практикують наші учні. І на завершення свята в небо було запущено жовто–блакитні кульки, як символ віри в Україну.

День фізичної культури та спорту

14 вересня 2017 р. в нашому центрі відбувся традиційний спортивний захід присвячений Дню фізичної культури та спорту. На стадіоні навчального закладу під музичний супровід відбулись спортивні змагання серед представників всіх професій та курсів навчального закладу. В напруженій боротьбі 21 команда змагалась за перемогу (більше…)

1 вересня – День знань

1 вересня в ДНЗ «Вінницький центр професійно- технічної освіти технологій та дизайну» проведено святкову лінійку до Дня знань. Учнів з початком нового навчального  року привітали директор центру Дорош В.С., методист НМЦ ПТО у Вінницькій області Шуліка Н.І. Після урочистої лінійки учні центру були запрошені на перший урок з теми: «Європейські перспективи України»